Indų plovimo priemonės

 • BALANCE ekologiška indaplovių druska tinka visoms automatinėms indų plovimo mašinoms. Be sulfatų, fosfatų ir alergenų. Minkština vandenį, apsaugo indaplovę nuo kalkių nuosėdų, todėl tausoja Jūsų indaplovę. Neleidžia susidaryti dėmėms ir vandens žymėms ant indų ir taurių. Geriausiems rezultatams pasiekti, nuolat patikrinkite druskos likutį ir papildykite rezervuarą BALANCE ekologiška indaplovių druska.
 • Apibūdinimas BALANCE ekologiškas gelis indaplovėms - puiki priemonė, tinkanti visų tipų automatinėms indaplovėms. Efektyvus Ploviklis efektyviai tirpdo riebalus ir lengvai pašalina sunkiai įveikiamus nešvarumus, maisto likučius, arbatos ar kavos nuosėdas nuo stiklinių, keramikinių, metalinių bei kitų indų paviršių. Nepalieka vandens nutekėjimo žymių. Sudėtyje esantys natūralios kilmės komponentai minkština vandenį, suteikia blizgesį išplautiems indams, stiklinėms bei stalo įrankiams. Ekologiškas Ploviklis aplinkoje lengvai biologiškai suskyla, todėl yra draugiškas aplinkai ir žmogui. Ploviklio sudėtyje nėra chloro, fosfatų, kvapių bei dažančių medžiagų. Tai saugi, patikima ir efektyvi priemonė skirta naudoti kiekvieną dieną. Talpa  500 ml
 • Apibūdinimas BALANCE ekologiškas indų ploviklis yra skirtas plauti indus rankomis. Unikali sudėtis užtikrina, kad tirštas bei skaidrus skystis sukurs švelnią putą, kuri efektyviai pašalins riebalus ir maisto likučius nuo indų, stiklo, keramikos, akmens masės, metalo paviršių. Dermatologų patikrintas Neutralaus pH ploviklio sudėtyje nėra kvapių medžiagų, dažiklių, izolinonų bei fosfatų, todėl BALANCE ekologiškas indų ploviklis yra ypač švelnus rankoms, nesausina rankų odos, nesukelia alerginės reakcijos, nedirgina kvėpavimo takų. Dermatologų rekomenduojamas naudoti visiems, o ypač alergiškiems, jautrią odą turintiems žmonėms. Ekologiškas BALANCE ekologiškas indų ploviklis aplinkoje lengvai biologiškai suskyla, todėl yra draugiškas aplinkai ir žmogui. Tai saugi, patikima ir efektyvi priemonė skirta naudoti kiekvieną dieną. Be to, yra ekonomiškas, nes pakanka nedidelio ploviklio kiekio, kad švariai ir kokybiškai būtų išplauti visi indai.  
 • Apibūdinimas Ekologiškas indų ploviklis BALANCE su alavijų ekstraktu yra skirtas plauti rankomis indus kiekvieną dieną. Unikali jo sudėtis praturtinta alavijų ekstraktu, apie kurio teigiamą poveikį odai žinojo jau ir mūsų senoliai. Ekologiškas BALANCE ekologiškas indų ploviklis aplinkoje lengvai biologiškai suskyla, todėl yra draugiškas aplinkai ir žmogui. Tai saugi, patikima ir efektyvi priemonė skirta naudoti kiekvieną dieną. Be to, yra ekonomiškas, nes pakanka nedidelio ploviklio kiekio, kad švariai ir kokybiškai būtų išplauti visi indai. Produktas yra sertifikuotas EU Ecolabel ženklu ir atitinka Europos Sąjungos ekologiškumo reikalavimus.  
 • Apibūdinimas Ekologiškas indų ploviklis BALANCE su muilažolės ekstraktu – saugi ir efektyvi priemonė, kurią galite naudoti kasdien. Dermatologų patikrintas. Neutralaus pH. Be dirgiklių – dažiklių ir kvapiklių, skirtas indus plauti rankomis. Su muilažole Indų ploviklio sudėtyje esantis natūralus muilažolės ekstraktas sukuria švelnią putą, kuri padeda lengviau ir efektyviau pašalinti riebalus ir maisto likučius nuo indų. Muilažolė savo sudėtyje turi saponino, kuris efektyviai valo apnašas bei nesausina rankų odos. Ekologiškas BALANCE ekologiškas indų ploviklis su muilažole aplinkoje lengvai biologiškai suskyla, todėl yra draugiškas aplinkai ir žmogui. Tai saugi, patikima ir efektyvi priemonė skirta naudoti kiekvieną dieną. Be to, yra ekonomiškas, nes pakanka nedidelio ploviklio kiekio, kad švariai ir kokybiškai būtų išplauti visi indai. Produktas yra sertifikuotas EU Ecolabel ženklu ir atitinka Europos Sąjungos ekologiškumo reikalavimus.  
 • Apibūdinimas BALANCE ekologiškas skalavimo skystis indaplovėms - puiki priemonė, tinkanti visų tipų automatinėms indaplovėms. Efektyvus Skalavimo priemonė užtikrina greitą indų džiūvimą, nepalieka vandens pėdsakų ar ruožų ant nuplautų indų bei suteikia natūralų spindesį. Apsaugo indus nuo kalkių nuosėdų. Ekologiškas Ploviklis aplinkoje lengvai biologiškai suskyla, todėl yra draugiškas aplinkai ir žmogui. Sudėtyje nėra kvapių medžiagų, dažiklių, izolinonų bei fosfatų. Tai saugi, patikima ir efektyvi priemonė. Talpa  500 ml
 • Apibūdinimas Neutralus pH. Švelnus ir nekenkia rankoms. Puikiai pašalina riebalus. Gerai putoja net esant labai riebiems paviršiams. Speciali formulė užtikrina ekonomiškumą. Efektyvi prie bet kokio kietumo vandens. Suteikia švaros, gaivumo aromatą. Talpa  1l  
 • Apibūdinimas:  Išvalo sunkiai nuplaunamus maisto likučius ir užtikrina indų spindesį. Veikia rūgščioje terpėje, apsaugo indus ir tinkamai išskalauja. Nerūdijančio plieno produktai žvilga dar labiau. Talpa  120 vnt.  
 • Apibūdinimas „Fairy Lemon“ ploviklis suteikia valymo galią, kuria visada galite pasitikėti plaudami indus. Nuo indų iki stiklinių, nuo puodų iki keptuvių, nesvarbu, koks iššūkis, „Fairy“ veiksminga sudėtis lengvai įveikia riebalus.  
 • Apibūdinimas „Fairy Lemon“ ploviklis suteikia valymo galią, kuria visada galite pasitikėti plaudami indus. Nuo indų iki stiklinių, nuo puodų iki keptuvių, nesvarbu, koks iššūkis, „Fairy“ veiksminga sudėtis lengvai įveikia riebalus. Talpa 5l  
 • Ar rūpinatės savo indaplove, nes ji rūpinasi jūsų indais? Dieną po jos intensyvaus darbo metu riebalai ir kalkės kaupiasi paslėptose dalyse: filtruose, purškimo rankose ir net vamzdžiuose. Indų plovimo mašina yra visiškai efektyvi, jei bent kartą per mėnesį naudojate „Finish“ indų plovimo mašinų valymo skystį, kuris dėl dviejų sluoksnių formulės pašalina visus nepageidaujamus nešvarumus. Geltonas sluoksnis kovoja su riebalais ir palieka gaivų citrinų kvapą, o skaidrus sluoksnis pašalina kalkių nuosėdas, trukdančias indaplovės veiklai. Kaip naudoti: Prieš naudodami indaplovių ploviklį, prietaisą visiškai ištuštinkite. Nuimkite lipduką nuo valiklio dangtelio (dangtelio nenuimkite iki galo). Įdėkite buteliuką į stalo įrankių krepšelį veidu žemyn arba padėkite ant plokštelės laikiklio. Nustatykite intensyvaus plovimo programą (mažiausiai 65 laipsnių ° C) ir įjunkite indų plovimo mašiną be indų. NAUDA: Pašalina riebalus ir kitas priemaišas. Tai pagerina indaplovės darbą Pašalina kalkių nuosėdas Valo paslėptas indaplovės dalis Jis neutralizuoja nemalonų kvapą
 • Pagerina indaplovės veikimą - Pašalina kalkių nuosėdas - Pašalina riebalus - Išvalo paslėptas indaplovės dalis - Neutralizuoja nemalonius kvapus. Galite manyti, kad jūsų indaplovė yra švari, nes atrodo švari, tačiau kiekvieną dieną riebalai ir kalkės kaupiasi paslėptose dalyse: filtrai, purkštuvų rankos ir vamzdžiai. Norėdami gauti geriausius plovimo rezultatus, naudokite „Finish 5x Power Actions“ indų plovimo mašinų valymo priemonę. Naudokite kartą per mėnesį. Nes švari indaplovė reiškia švarius indus! Indų plovimo mašinų valiklis
 • Apibūdinimas Speciali Dreft formulė ne tik tausoja indaplovę, bet ir apsaugo indus, stiklą, įrankius: jie tampa blizgūs, nelieka dryžių ir įbrėžimų. Priemonė efektyviai pašalina nešvarumus ir nuosėdas. Šiose tabletėse esanti druska skalauja ir valo indaplovę, o citrinų aromatas suteiks jai gaivų kvapą. Talpa  90 vnt.  
 • Indų ploviklis pašalina riebalus ir kitus nešvarumus. Indai taps spindintys, švarūs ir be dryžių. Malonus citrinų kvapas išlieka viso plovimo metu.
 • Indų ploviklis pašalina riebalus ir kitus nešvarumus. Indai taps spindintys, švarūs ir be dryžių. Malonus obuolių kvapas išlieka viso plovimo metu.
 • Kartu su „Pur Secrets of Care“ ir pH-odos neutralia formule atraskite nepriekaištingą kašmyro efekto minkštumą. „Pur“ indų ploviklis, skirtas plauti rankomis yra dermatologiškai patikrintas. Greitai naikinta riebalus, bet rūpinasi Jūsų rankomis. Sudėtis:5 - 15% anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos; <5% amfoterinės paviršinio aktyvumo medžiagos; kvapiosios medžiagos; konservantai: Benzisothiazolinone, Phenoxyethanol.
 • Kartu su „Pur Secrets of Care“ ir pH-odos neutralia formule atraskite nepriekaištingą kašmyro efekto minkštumą. „Pur“ indų ploviklis, skirtas plauti rankomis yra dermatologiškai patikrintas. Greitai naikinta riebalus, bet rūpinasi Jūsų rankomis. Sudėtis:5 - 15% anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos; <5% amfoterinės paviršinio aktyvumo medžiagos; kvapiosios medžiagos; konservantai: Benzisothiazolinone, Phenoxyethanol.
 • Tirpios TRYS VIENAME indaplovių tabletės L`ARBRE VERT efektyviai valo, išsaugo jūsų indų natūralų blizgesį bei tausoja stiklinius indus. Praktiškos tabletės, kurios yra padengtos apsaugine vandenyje tirpia plėvele, laikantis ES ekologinio ženklo (Ecolabel) biologinio skilimo kriterijų. Savo sudėtyje neturi optinių baliklių, glikolio eterių, ftalatų ir dažiklių. Hipolerginės, išbandytos su jautrią odą turinčiais žmonėmis. 100% perdirbama pakuotė. Produkto formulė netestuota su gyvūnais. Naudojimo instrukcijos: 1 tabletė = 1 plovimas. Nedėti tabletės į stalo įrankių krepšelį. Nenuimant apvalkalo, įdėti tabletę į plovikliui skirtą skyrių. Sudėtyje yra (Laikantis 648/2004/CE reglamento): Natrio bikarbonato 5% arba daugiau, bet mažiau negu 15% : deguonies balikliai. Mažiau negu 5% : polikarboksilatai, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos. Fermentai (amilazė, proteazė). ĮSPĖJIMAS: sukelia smarkų akių dirginimą. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jeigu akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. PRARIJUS: Nedelsiant kreipkitės į gydytoją.
 • Tirpios TRYS VIENAME indaplovių tabletės L`ARBRE VERT efektyviai valo, išsaugo jūsų indų natūralų blizgesį bei tausoja stiklinius indus. Praktiškos tabletės, kurios yra padengtos apsaugine vandenyje tirpia plėvele, laikantis ES ekologinio ženklo (Ecolabel) biologinio skilimo kriterijų. Savo sudėtyje neturi optinių baliklių, glikolio eterių, ftalatų ir dažiklių. Hipolerginės, išbandytos su jautrią odą turinčiais žmonėmis. 100% perdirbama pakuotė. Produkto formulė netestuota su gyvūnais. Naudojimo instrukcijos: 1 tabletė = 1 plovimas. Nedėti tabletės į stalo įrankių krepšelį. Nenuimant apvalkalo, įdėti tabletę į plovikliui skirtą skyrių. Sudėtyje yra (Laikantis 648/2004/CE reglamento): Natrio bikarbonato 5% arba daugiau, bet mažiau negu 15% : deguonies balikliai. Mažiau negu 5% : polikarboksilatai, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos. Fermentai (amilazė, proteazė). ĮSPĖJIMAS: sukelia smarkų akių dirginimą. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jeigu akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. PRARIJUS: Nedelsiant kreipkitės į gydytoją.
 • L'ARBRE VERT produktai sukurti siekiant sumažinti alergijos riziką net ir pačią jautriausią odą turinties žmonėms. Dėl augalinės kilmės ingredientų formulės, rankomis plauti skirtas indų plovimo skystis specialiai jautriai odai, įsiskverbia giliai į riebalus ir nedelsiant juos suardo. Be ftalatų, dažiklių ir izotiazolinonų arba išvestinių produktų (M.I.T.). Hipolerginis, išbandytas su jautrią odą turinčiais žmonėmis. - 100% perdirbama pakuotė. Produkto formulė netestuota su gyvūnais. - Suderinamas su kanalizacijos sistemomis. Naudojimo instrukcijos: Lengvai atsidaro: traukite besukdami kamštelio viršų. Vietoj įprasto plovimo po kranu, pamerkite lėkštes po vandeniu. Efektyvus plovimas nereikalauja daug putų. Rekomenduojama dozė 5-iems litrams vandens: vidutinės indų apnašos = 2.5 ml (maždaug ½ arbatinio šaukštelio), gausiai apsinešę indai = 5 ml. SUDĖTIS (Pagal plovimo priemonių taisykles 648/2004/CE): Nuo 5% iki 15%: anijoniniai paviršiaus agentai, mažiau nei 5%: nejoniniai paviršiaus agentai. ĮSPĖJIMAS: sukelia smarkų akių dirginimą. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jeigu akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. PRARIJUS: Nedelsiant kreipkitės į gydytoją.
 • L'ARBRE VERT indų ploviklis Aloe vera. L'ARBRE VERT produktai sukurti siekiant sumažinti alergijos riziką net ir pačią jautriausią odą turinties žmonėms. Dėl augalinės kilmės ingredientų formulės, rankomis plauti skirtas indų plovimo skystis specialiai jautriai odai, įsiskverbia giliai į riebalus ir nedelsiant juos suardo. Be ftalatų, dažiklių ir izotiazolinonų arba išvestinių produktų (M.I.T.). Hipolerginis, išbandytas su jautrią odą turinčiais žmonėmis. - 100% perdirbama pakuotė. Produkto formulė netestuota su gyvūnais. - Suderinamas su kanalizacijos sistemomis. Naudojimo instrukcijos: Lengvai atsidaro: traukite besukdami kamštelio viršų. Vietoj įprasto plovimo po kranu, pamerkite lėkštes po vandeniu. Efektyvus plovimas nereikalauja daug putų. Rekomenduojama dozė 5-iems litrams vandens: vidutinės indų apnašos = 2.5 ml (maždaug ½ arbatinio šaukštelio), gausiai apsinešę indai = 5 ml. SUDĖTIS (Pagal plovimo priemonių taisykles 648/2004/CE): Nuo 5% iki 15%: anijoniniai paviršiaus agentai. Mažiau nei 5%: nejoniniai paviršiaus agentai. Kvapai (žalumynų nata), Kalio Sorbatas. Alavijų ekstraktas. ĮSPĖJIMAS: sukelia smarkų akių dirginimą. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jeigu akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. PRARIJUS: Nedelsiant kreipkitės į gydytoją.
 • Skalavimo priemonė naudojama geresniems skalbimo rezultatams garantuoti. Dėl skalavimo priemonės indai greičiau išdžiūsta. Tinka visoms indaplovėms. Padeda išvengti vandens dėmių ant stiklinių ir priverčia indus puikiai blizgėti. Ploviklis padeda nuplauti maisto likučius. Norėdami naudoti skalavimo priemonę, supilkite ją į indų plovimo mašinos indą.
 • Apibūdinimas : Tabletė veiksmingai valo indus, nenaudodama skalavimo priemonės ar specialios druskos. Vartojimo instrukcijos: įdėkite vieną tabletę su dangteliu į indaplovės dozatorių. Jei vandens kietumas (> 14 ° dH), naudokite papildomą skalavimo priemonę ir specialią druską. Šis ekologiniu ženklu pažymėtas ploviklis gerai veikia žemoje temperatūroje nuo 50 ° C.